ОХОРОНА КВАРТИР У ХАРКІВІ

Установка охоронної сигналізації, підключення на пульт охорони, приїзд групи 3-5 хвилин, матеріальна відповідальність

Поставити під охорону сьогодні за вигідною ціною

Встановлення сигналізації у квартиру Харків

Багатофункціональні
Системи безпеки

➥ Бездротовий монтаж
➥ Фото-відео фіксація подій
➥ Управління з Android та IOS
➥ Попереджає пожежу
➥ Виявляє затоплення
➥ Резервне запитування від АКБ до 14 годин
➥ Два активні канали зв'язку Wi-Fi GSM

Охорона квартири у Харкові

Тривожна кнопка у подарунок

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ - ПІДПІДКЛЮЧЕННЯ НА ПУЛЬТ ОТРИМАЄТЕ ПОСЛУГУ "SOS" У СТАНДАРТНОМУ ТАРИФІ.

Охорона квартири Харків

Вигідні умови підключення

➥ При підключенні – прилад безкоштовно
➥ Бездротова радіосистема
➥ Кнопка тривоги в пакеті "Стандарт"
➥ Без штрафів за помилкові виклики
➥ Безлімітні виїзди
➥ Безкоштовний мобільний додаток
➥ Найбільше екіпажів — швидше за інших реагуємо

Охорона квартир

Підбір оптимального обладнання

Підбір комплектації, яка максимально підійде для конкретних умов, а також розрахунок точної вартості "під ключ", дізнайтесь про додаткові можливості охоронних систем.

Охорона квартир

«Охорона і безпека» — велика компанія, що надає послуги цілодобової охорони квартир, встановлення та обслуговування охоронних сигналізацій і коли потрібний високоефективний захист, більшістю жителів вибирається активна охорона квартири. У багатоквартирних будинках охорона організована спеціальною радіоапаратурою, підключеною на пульт - оператор спостерігає об'єкт, обробляє сигнальні події, сповіщає замовника, відправляє вбрання для вирішення проблеми. При автономній охороні - на телефони відповідальних надходять оповіщення-усунення причини тривоги, оплата сім картки забезпечується власником самостійно. Природно пультова охорона квартир у Харкові краща, де головним фактором виступає швидкість приїзду спецгрупи на спробу злому, гарантуючи збереження майна, кількість патрулів безпосередньо впливає на час прибуття, а у нас цілодобово чергує 64 групи, що вдвічі більше за будь-яку іншу фірму.
 Пультова охорона квартири, будинку зарекомендувала себе як найкращий спосіб зберегти цінності та убезпечити близьких, цей комплекс визнаний у всьому світі та вважається найбільш ефективним за рахунок оперативних дій підрозділів, постійного спостереження: наявність електрики, рівня зв'язку, справності апаратури. Ми задіяли спецнаряди охорони, укомплектовані сучасною технікою, розосереджені по всьому місту, здатні доїхати на тривожний сигнал за 3-5 хвилин. Пультова охорона квартир надається з гарантією, техпідтримкою та укладанням договору.
 Щоб поставити квартиру на охорону в Харкові: повідомте поверх, скільки кімнат, свої побажання тоді фахівець запропонує найкращі варіанти, які оптимально підійдуть за умов використання. На радіообладнання діє спецгарантія 3 роки, а поставити його можна у зручний день, включаючи вихідні, підключення на охорону відбувається точно у погоджений час. Щоб поставити житло під охорону потрібно ввести код або скористатися додатком - сенсори виявлять проникнення, а екіпаж, що швидко прибув, затримає порушника. Якщо вирішили підключити квартиру на пульт охорони - обов'язково замовте кнопку екстреної допомоги, її ціна невелика, а абонентська вартість не збільшується, варто звернути увагу, що охорона квартир у Харкові здійснюється без обмежень кількості виїздів, а плата за помилкові виклики оперативників у нас відсутня.

Скільки коштує охорона квартир у Харкові

НайменуванняЦіна
Охорона квартириот 255грн/мес
Додаток для охорони0грн/місяць
Сигналізація на квартируБезкоштовно
Кнопка тривоги0 грн/мес

Встановлення сигналізації у квартиру в Харкові


Броньовані двері не можуть захистити від домушників, а від побутових аварій ніхто не застрахований - виручить встановлення сигналізації в квартиру, яка вчасно сповістить про надзвичайну подію, а ми максимально швидко вживемо заходів щодо усунення. Якісна апаратура убезпечить будинок від проникнення грабіжників, виникнення пожежі, витоку газу та води. Сигналізація для квартири, що встановлюється, має високий рівень відмовостійкості і великі функціональні можливості:
✔ Віддалене мобільне керування
✔ Підтримує дротові та радіодатчики
✔ Функціонування при відключенні електрики
✔ Захищений подвійний канал зв'язку
Встановлення сигналізації в квартирі етап від якого залежить надійність в цілому - надходження оповіщення, приїзд ГБР, термін служби електроніки, зовнішній вигляд. Щоб радіосистема безвідмовно функціонувала, потрібно правильно підібрати обладнання, для цього ми вивчаємо особливості та розташування об'єкта. Монтування займає зазвичай кілька годин, на час установки впливають внутрішні чинники, ідеально проводити на стадії ремонту, будівництва, тоді комутаційні проводи ховаються в стіни, часто люди замислюються про необхідність охоронної системи вже потім, на цей випадок ми пропонуємо бездротовий комплект. Установка сигналізації робиться досвідченими монтажниками зі стажем від 5 років, завдання майстра: встановити сигналізацію без шкоди інтер'єру, налаштувати та підключити на пульт. Встановивши сигналізацію, наші клієнти отримують цілодобову охорону, технічну підтримку та розширену гарантію.