Охорона приватних будинків у Харкові

Встановлення сигналізації додому та реагування оперативними спецпідрозділами забезпечать надійну охорону приватного будинку за будь-яких обставин!

Поставити будинок під охорону, консультація, розрахунок вартості

Сигналізація для будинку дачі харків
сигналізація для приватних будинків Харків

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД ФАХІВЦЯ

Виїзд фахівця для підбору кращої комплектації, яка максимально підійде для конкретних умов, а також майстер розрахує точну вартість обладнання та його монтажу "під ключ".

Переваги ГК «Охорона і безпека»

Власні екіпажі

67 спецгруп швидкого прибуття – сучасний парк автомобілів, укомплектований спецобладнанням.

Сучасне спорядження

Всі екіпажі озброєні травматичною зброєю, а в бронежилети вбудовано відеореєстратори для фіксації того, що відбувається. 

Надійне обладнання

Безперебійна робота системи гарантована якісним обладнанням перевіреним роками.

Цілодобова техпідтримка

Нашим клієнтам ми надаємо повну технічну підтримку.

Охорона будинку дачі Харків

ВИГІДНИЙ ЗАХИСТ

✔ ПІДКЛЮЧАЙСЯ НЕ ПЛАТИ ЗА ПРИЛАД!
✔ ТРИВОЖНА КНОПКА У ТАРИФІ СТАНДАРТ!
✔ БЕЗ ШТРАФІВ ЗА ХИБНІ ВИЇЗДИ!
✔ ЦІЛОДОБА РЕАГУВАННЯ ЗА 3-5 ХВИЛИН

Охорона приватного будинку в Харкові

Бажання зберегти власність від вторгнення, захиститься від нападків невідомих властиво кожному домовласнику — пропонуємо надійне рішення: охорона приватного будинку, дачі в Харкові та передмісті, технологія позбавить спроб зазіхання в 90% випадків, а ті, що залишилися, ручаємося блискавично присікти. Охорона майна приватного будинку, дачі компанії «Охорона та безпека» технологічно невразлива, а підрозділи невідкладного реагування розташовані в безпосередній близькості цілодобово несуть службу!

Пультова охорона будинку, дачі

Пультова охорона приватного будинку, дачі об'єднує радіотехнічні спецзасоби (сигналізація) та фізичне прикриття (оперативні групи), нині це найдієвіший метод захистити свій будинок, дачу від грабіжника, внаслідок проникнення відбувається таке:
• Спрацює пультова апаратура, увімкнеться сирена;
• До центру моніторингу надійде сигнал "тривога", (повідомлення дублюються у смартфоні замовника);
• На адресу за 3-5 хвилин прибуде автопатруль та затримає домушника;
Для пультової охорони будинку, дачі в Харкові постійно чергує 64 екіпажі, кількість візитів необмежена, а хибні поїздки не оплачуються. Контроль агентства - це не тільки грамотна охорона будинку, але й допомога при нападі (кнопка тривоги). Поставити на пультову охорону будинок можна в день звернення без плати за терміновість, а її ціна (пультова охорона) фіксована і без прихованих платежів.

Вартість охорони приватного будинку

НайменуванняЦіна
Охорона будинку, дачіот 315грн/мес
Додаток для охорони0 грн/месяц
Встановлення сигналізаціїбезкоштовно 
Охоронна сигналізація3100 грн

Поставити будинок, дачу на охорону в Харкові

Сьогодні кожна людина хоче бути впевненою в недоторканності свого житла, тому часто приймається вердикт поставити будинок, дачу на охорону, де професіонали гарантують цілісність надбання, а при події прийдуть на виручку. Щоб поставити приватний будинок, дачу на охорону із застосуванням випробуваного обладнання, акуратним електромонтажем та терміновим приїздом ГБР - звертайтесь до нашої фірми, яка понад 20 років надає послуги охорони в Харкові та області з найсучаснішим штатом (64 спецекіпажі), а також є виробником охоронних радіосистем за оптимальними цінами.

Охорона периметру приватного будинку

Перший рубіж захисту – це периметральна охорона приватного будинку. Охорона периметра здійснюється установкою променевих сповіщувачів та відеокамер, такий захист вважається надстійким, при перетині лінії - охоронна сигналізація для приватного будинку активує радіо сповіщення, яким негайно виїжджає вбрання. Відеоспостереження реєструє дії хакера, а патруль бачить зловмисника у реальному часі. Другий рівень це вже всередині будівлі створюється мережа радіосенсорів виявлення. Насправді охорона периметра приватного будинку не дозволяє злочинцеві дістатися до самої будівлі. Охоронна система монтується окремо - можна поставити на охорону будівлі окремо або разом.

Сигналізація для будинку дачі

Найпереконливіший спосіб захистити приватне житло – це сигналізація для будинку, дачі з інформуванням на центральний пульт та відгуком спецпідрозділу за лічені хвилини:
✔ Функціональна сигналізація для будинку дачі з дротовими та бездротовими сенсорами.
✔ Охоронна сигналізація може охороняти декілька об'єктів (будинок, споруди...).
✔ Автономна робота при вимкненні електроенергії.
✔ Постійно діюча технічна підтримка.
Встановлення сигналізації додому, дачу допоможе закрити дилему безпеки майна та особистої захищеності, а головне за доступну ціну та матеріальною відповідальністю!

Установка сигналізації у будинку, на дачі

Встановлення охоронної сигналізації додому, дачу у Харкові вирішує питання пограбування раз і назавжди. Система сигналізації передбачає встановлення та налаштування складної електроніки, яка безпомилково визначає та миттєво сповіщає про ведмежатника. Встановити сигналізацію дому дачу і поставити під охорону це чудова оборона приватного володіння, опергрупа затримання прибуває за 3-5 хвилин, а можливість встановити одну сигналізацію для будинку, господарських споруд значно економить кошти. Можна поставити сигналізацію додому, дачу з різнотипними датчиками, що робить монтаж сигналізації непомітним для інтер'єру. Установка сигналізації в будинках і дачах з ємним АКБ забезпечує функціонування без електрики до 8 годин, а потужний ревун не дасть злодіїв діяти в спокійній обстановці і приверне увагу сусідів. На все обладнання даємо гарантію 3 роки, а також працює цілодобова техпідтримка — Телефонуйте зараз, консультуйтеся, підключайтеся!