Пультова охорона Харків

Пультова охорона квартири, будинку, офісу, магазину - встановлення сигналізації, тривожної кнопки - підключення на пультову охорону - спостереження та реагування на тривогу

пультова охорона об'єктів у Харкові

Пультова охорона доступний та надійний захист власності від зазіхання. З її допомогою Ви можете поставити на охорону квартиру, будинок, дачу, офіс, магазин, склад та інші об'єкти, надійно захистивши їх від крадіжки чи нападу. Цілодобова пультова охорона недорогий і одночасно ефективний засіб захисту, якщо встановити сигналізацію та поставити під охорону пульта, то рідкісний злодій ризикне посягнути, знаючи, що через п'ять хвилин приїде підрозділ швидкого реагування. У комплексі з пультовою охороною можна встановити відеоспостереження додому, у квартиру, офіс або магазин, тоді всі прикмети зафіксують відеокамери, а група, прямуючи на об'єкт, бачитиме всі переміщення порушника. Незалежно від часу доби та місця – йдіть на роботу зі своєї квартири, вдома чи залишаєте офіс, магазин – просто поставте на пульт охорони і вже співробітники охоронної компанії спостерігають та захищають Вашу власність. ГК "Охорона і безпека" велика охоронна компанія в Харкові з великою кількістю груп, здатних моментально прибути на об'єкт, що охороняється, і усунути загрозу - чи то будинок, квартира, офіс, магазин чи підприємство. Замовивши послуги нашої охоронної компанії, Ви отримуєте цілодобовий захист з часом прибуття на тривогу 3-5 хвилин, матеріальну відповідальність за договором, технічну підтримку та гарантію на охоронну сигналізацію.

Ціни на пультову охорону у Харкові

ПослугаЦіна грн/міс
Пультова охорона квартири295
Пультова охорона приватного будинку315
Пультова охорона офісу315
Пультова охорона магазину395
Пультова охорона кіоску315
Пультова охорона гаража255
Пультова охорона складу395
Сигналізація та пультова охорона Харків

Сигналізація та пультова охорона

Для організації пультової охорони потрібно встановити сигналізацію та підключити на централізований пульт спостереження. Пультова охоронна сигналізація - електронний пристрій, що встановлюється в житловому або промисловому приміщенні, у разі проникнення сигнал тривоги відправляється на пульт охорони. Пультова охорона характеризується високою надійністю за рахунок використання різних каналів зв'язку та ефективністю, оскільки передбачає оперативний виїзд групи охорони – середній час прибуття п'ять хвилин. Залежно від характеру позаштатної ситуації, відбувається затримання злочинців, або у разі пожежі, задимлення, витоку побутового газу чи протікання води викликаються служби екстреного реагування. Для встановлення пультової сигналізації та підключення на пульт охорони достатньо дня, після чого Ваше майно буде під надійним захистом пультової охорони з матеріальною відповідальністю, прописаною в договорі.

Пультова охорона об'єктів Харків

Пультова охорона об'єктів

Пультова охорона квартири, будинки, дачі, магазину, офісу, складу, гаража: Харків (Олексіївка, Журавлівка, Селище Жуковського, Залютине, Левада, Лиса Гора, Москалівка, Нові Будинки, Павлове поле, Рогань, Салтівка, Тюринка, Немишля , Пилипівка, Холодна гора, ХТЗ ) , Пісочин, Високий, Люботин, Мерефа, Дергачі, Південний, Російська Лозова, Черкаська Лозова, Старий Салтів, Солоницівка, Липці, Кам'яна Яруга, Борки, Тимченки, Безлюдівка, Васищеве, Бабаї, Покотилівка, Рогань, Циркуни, Черкаські Тишки, Зміїв та інші населені пункти. Охорона квартири, будинку, офісу, магазину, дачі, гаража гарантується 64 підрозділами пультової охорони, розосереджених по всій області покриття території, що охороняється з цілодобовим несенням служби на спеціальних автомобілях і часом прибуття до 5 хвилин на тривожний сигнал.

Замовити консультацію